Spoštovana-i!

Vabimo vas k posredovanju zahteve za namenitev dela dohodnine.

To je preprosto dejanje, ki vas nič ne stane, lahko pa z njim pomagate mladim košarkaricam in košarkarjem, ki v našem društvu pridno trenirajo v naši košarkarski šoli in tekmujejo v ligi KZS.

Veliko otrok izhaja iz družin z nizkimi dohodki, kjer njihovi starši navzlic želje otrok po

treniranju košarke ne uspejo povsem slediti potrebam, ki spremljajo tovrstno obliko športnega

udejstvovanja. V našem interesu je, da se otroci radi vračajo na treninge, seveda pa si želimo

našo dejavnost še razširiti. Na tej točki se obračamo tudi na Vas s prošnjo za donacijo.

Z izpolnjenim obrazcem lahko določite, da bo 0,5% vam odmerjene dohodnine, namesto v državni proračun, namenjeno programu naše košarkarske šole. /Obrazec lahko pustite na sedežu društva ali ga predate trenerju-ki in bomo mi poslali po pošti na FURS; ali pa ga oddate v elektronski obliki na internetni strani FURS-a.) Rok za oddajo obrazca je do 31. decembra tekočega leta. (kliknite na povezavo za obrazec)

Z Vašo donacijo bi tem otrokom omogočili boljše pogoje treniranja. S tem bi otroke vzpodbudili k še bolj zavzetemu delu in jim pomagali pri uresničitvi njihovih športnih ciljev, saj jim kot perspektivnim športnikom-cam ne manjka  motivacije za doseganje še boljših športnih rezultatov.

Takšna je naša zgodba. Veseli bi bili, če bi tudi Vi postali del nje.

Športni pozdrav!

Predsednik

Franc Herman Šimnovec, l.r.